• صفحه اصلی

 • محصولات

 • نمایندگان فروش

 • اخبار

 • درباره ما

 • تماس با ما


 • ایستگــــــــاه های مخــــابراتـــــــی

  ایستگــــــــاه های مخــــابراتـــــــی

  هر نوع دستگاه ذخیره ساز انرژی که دارید گروه صنعت رایان پارس باتری مناسبی برای تامین انرژی آن دارد. به عنوان بزرگترین تولید کننده و تامین کننده باتری های صنعتی و مخابراتی در ایران و خاورمیانه ما سری کاملی از باتری های صنعت را ارائه می دهیم که علاوه بر دارا بودن تاییدیه فنی از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران و دریافت گواهی COC در مرحله واردات، تنها باتری موجود ایران است که 9 استاندارد جهانی و گواهینامه کیفیت ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001 و OHSAS را دریافت نموده است.
  همچنین این باتری ها از معدود باتری هایی است که منطبق بر استانداردهای EAROBAT, BS, GB, JIS, VDS, CE و UL می باشد.

  تکنــــــــولوژی مــــــــــا

  باتـــــری های فرانت ترمینــــــال

  گروه صنعت رایان پارس با رویکرد ارائه راهکارهای یکپارچه اقدام به توسعه محصولات و خدمات تخصصی در حوزه های زیرساخت و انتقال مخابرات و تامین و تولید باتری های سیلد اسید با تکنولوژی Front Access نموده است. باتری های فرانت ترمینال گروه صنعت رایان پارس جزو محصولات پرکاربرد در صنایع مخابراتی و ارتباطات می باشند. این محصول در ظرفیت های متفاوت در دامنه 100 تا 200 آمپر ساعت ارائه می گردد.
  طراحی طول عمر 5 سال، قابلیت شارژ پذیری بالا، دشارژ خود به خودی پایین، چگالی انرژی بالا، حمل و نصب راحت محصول، راندمان سیکل بازترکیبی بالا، عاری از نشت الکترولیک و ... از خصوصیات این محصول می باشند.

  باتـــــری های فرانت ترمینــــــال

  باتـــــری های 2V

  باتری های دو ولتی گروه صنعت رایان پارس از محصولات پرکاربرد در صنایع حمل و نقل، ارتباطات، نفت و گاز و پتروشیمی، پالایشگاه ها، نیروگاه ها و ... می باشد. این محصول در ظرفیت های متفاوت در دامنه 200 تا 3000 آمپر ساعت ارائه می گردد.
  طراحی طول عمر 5 سال، قابلیت شارژ پذیری بالا، دشارژ خود به خودی پایین، حمل و نصب راحت محصول، راندمان سیکل بازترکیبی بالا، عاری از نشت الکترولیک و ... از خصوصیات این محصول می باشند.

  باتـــــری های 2V

  باتـــــری های سایز کوچک یا به اصطلاح ریز آمپــــــر ها

  باتری های سایز کوچک گروه صنعت رایان پارس از محصولات پرکاربرد در حوزه دوربین های مداربسته، امنیتی، اعلام و اطفاء حریق، تجهیزات پزشکی، صنایع ساختمانی و دیتاسنترهای کوچک است. این محصول در ظرفیت های متفاوت در دامنه 4.5 تا 28 آمپر ساعت ارائه می گردد.
  طراحی طول عمر 5 سال، قابلیت شارژ پذیری بالا، دشارژ خود به خودی پایین، حمل و نصب راحت محصول، راندمان سیکل بازترکیبی بالا، عاری از نشت الکترولیک و ... از خصوصیات این محصول می باشند.

  باتـــــری های سایز کوچک یا به اصطلاح ریز آمپــــــر ها

  باتـــــری های INDUSTRIAL PURPOSE یا به اصطلاح سایز بزرگ

  باتری های INDUSTRIAL PURPOSE یا به اصطلاح باتری های سایز بزرگ گروه صنعت رایان پارس از محصولات پرکاربرد در صنایع برق، الکترونیک، مخابرات، پزشکی، صنایع هوایی، نفت، گاز، پتروشیمی و دیتاسنترها می باشد. این محصول در ظرفیت های متفاوت در دامنه 42 تا 200 آمپر ساعت ارائه می گردد. این باتری ها از نوع Top Terminal می باشند.
  طراحی طول عمر 5 سال، قابلیت شارژ پذیری بالا، دشارژ خود به خودی پایین، حمل و نصب راحت محصول، راندمان سیکل بازترکیبی بالا، عاری از نشت الکترولیک، چگالی انرژی بالا و ... از خصوصیات این محصول می باشند.

  باتـــــری های INDUSTRIAL PURPOSE یا به اصطلاح سایز بزرگ

  نمایندگان صنعت رایــــان پارس

  گروه صنعت، شبکه ای از توزیع کنندگان باتری در سراسر ایران دارد.

  دفتر خدمات پس از فروش صنعت رایان پارس به صورت یک واحد مجزا، با بهره گیری از متخصصان و کارشناسان با تجربه و زبده در صنعت برق کشور آماده خدمت رسانی به مشتریان در سراسر کشور می‌باشد.

  ارتبــــاط با کارشــــناس

  اگر برای انتخاب باتری مناسب به کمک نیاز دارید، میتوانید با ما تماس بگیرید

  کارشناسان مجرب و آموزش دیده ما بسیار خوشحال خواهند شد به شما کمک کنند.